Marzy Ci się wesele w klimacie słonecznej Italii? A może po prostu szukasz odpowiedniego miejsca do jego zorganizowania? Restauracje Estella z pewnością spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Od lat zajmujemy się organizacją różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych – chrzcin, komunii, jubileuszy i rocznic – dzięki czemu możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem w przygotowywaniu dużych imprez. Nasze lokale są w pełni do tego dostosowane, a personel przeszkolony, co sprawia, że wesela w Restauracjach Estella zawsze stoją na najwyższym poziomie.

Dużym atutem jest Nasze niepowtarzalne menu. Klienci mogą wybierać spośród aromatycznych zup, makaronów, dań z mięsa wołowego, cielęcego, drobiowego  i wieprzowego, pizzy oraz potraw z ryżu i słodkich, wybornych deserów. Jesteśmy także otwarci na propozycje spoza Naszej oferty.

Sprawdź zakładkę „kontakt” i dowiedz się więcej o organizacji wesel w Restauracjach Estella.

Nasz catering pomoże zaś w organizacji komunii w wybranym przez Ciebie miejscu. Zapewnimy cały sprzęt, zastawę oraz aranżację, a także obsłużymy przyjęcie na najwyższym poziomie.

Zapraszamy!