Organizacja przyjęcia komunijnego spędza Ci sen z powiek? A może obawiasz się, że nie uda Ci się pomieścić wszystkich zaproszonych gości? Już teraz nie musisz się o to martwić – wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Restauracje Estella mają kilkunastoletnie doświadczenie w przygotowywaniu imprez okolicznościowych, a komunie to jedno z najczęściej obsługiwanych przez nas przyjęć! Dlaczego warto zlecić nam to zadanie? Nasze lokale powstały z myślą o różnego rodzaju eventach i bankietach, dzięki czemu, z chęcią zajmujemy się nie tylko kameralnymi imprezami, ale też przyjęciami z większą liczbą zaproszonych gości. W naszym menu coś dla siebie znajdą wszyscy smakosze. Oryginalne dania kuchni włoskiej przygotowywane są ze sprawdzonych składników najlepszej jakości, dzięki czemu nie musisz martwić się o ich smak, a dzięki różnorodności, każdy z biesiadników znajdzie coś dla siebie.

Nasz catering pomoże w organizacji komunii w wybranym przez Ciebie miejscu. Zapewnimy cały sprzęt, zastawę oraz aranżację, a także obsłużymy przyjęcie na najwyższym poziomie.

Zapraszamy!