Aura długo nam w tym roku nie sprzyjała. Nocne przymrozki były niemiłą niespodzianką, a widok kierowców skrobiących szyby aut zdumiewał nad ranem. Ale wreszcie nadeszła i już się jej nie da odwołać. Wiosna.

Słoneczko przygrzewa, spóźniony bez wychyla się niemrawo z pączków, a suknie panien coraz krótsze, a suknie panien coraz krótsze… Tej wiosny uda nam się Was mile zaskoczyć.

Od poniedziałku 22 maja spróbować możecie lodów naszego własnego wyrobu. W oparciu o oryginalne włoskie komponenty, przyrządzamy je zgodnie z arkanami lodowego rzemiosła, bez użycia sztucznych barwników i polepszaczy, bez konserwantów i całej tablicy Mendelejewa. Lody na pełnym mleku i śmietanie, a dla dbających o linię owocowe sorbety, orzeźwiające i aromatyczne.

Jesteśmy przekonani, że każdy z Was  znajdzie u nas lody o swoim ulubionym smaku. Na początek proponujemy:

  • lody na bazie mleka i śmietanki: waniliowe, czekoladowe, czekoladowe z pomarańczą, śmietankowe, śmietankowe z miętą, pistacjowe, ciasteczkowe, bakaliowe, kokosowe z czekoladą, kawowe, kawowe z bezą,
  • lody śmietankowo-jogurtowe: z jagodą, z truskawką, z maliną,
  • sorbety: ananasowy, melonowy, truskawkowy , malinowy, brzoskwiniowy.

Nasze lody dostępne są w waflach (również bezglutenowych) lub papierowych kubeczkach. Za nałożoną specjalną szpatułką porcję (60 g) zapłacicie tylko 4 zł.

Lody można również (ze stosownym wyprzedzeniem) zamówić na wynos (w ilości 1 kg i jego wielokrotności). Czekać na Was będą zapakowane w izotermiczne pojemniki, które umożliwią Wam dowiezienie ich do domu, lub firmy zanim się roztopią. Cena 1 kg wyniesie jedyne 40 zł. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, byście do nas wracali codziennie!

Już od 22 maja (poniedziałek) dostępne na tarasach naszych restauracji w Poznaniu i w Suchym Lesie – włoskie lody tradycyjne firmy Estella.

Zapraszamy!

Wróć do Aktualności

Zapraszamy!