Czy pomyśleliście już Państwo o wigilijnym spotkaniu z pracownikami? Może planujecie Państwo wigilijny poczęstunek dla kontrahentów i najlepszych klientów swojej firmy?

Jesteśmy po to, aby pomóc Państwu w organizacji i obsłudze świątecznych wydarzeń. Możliwych jest kilka opcji:

– uroczyste przyjęcie w jednej z trzech naszych restauracji (w Poznaniu, Suchym Lesie lub Baranowie). Zostały ostatnie wolne terminy! W celu dokonania rezerwacji terminu przyjęcia i dotyczących go ustaleń prosimy o nawiązanie kontaktu z managerem wybranej przez Państwa restauracji (wszystkie informacje można znaleźć pod adresem https://www.estella.pl/kontakty). Zachęcamy do odbycia wirtualnej przechadzki po jej gościnnych wnętrzach! Link do wirtualnego spaceru: https://www.estella.pl/restauracje.

– poczęstunek w dowolnym, wskazanym przez Państwa miejscu, również na terenie Państwa firmy. Zapewniamy aranżację stołu, porcelanę stołową, sztućce i szkło, obsługę kelnerską i kuchmistrzowską, wykwintne jadło i napitki.

– dostawa pod wskazany przez Państwa adres zamówionych z wyprzedzeniem potraw gorących i zimnych, gotowych do podania do stołu Państwa gościom (jeśli będzie taka potrzeba, dostarczymy również niezbędne nakrycia lub naczynia jednorazowe).

– możliwość złożenia i opłacenia online zamówienia na potrawy zimne i gorące (to ostatnie zapakowane do odgrzania przez zamawiającego), z odbiorem własnym lub z dostawą pod wskazany adres. Oferta w naszym sklepie internetowym na stronie: https://sklep.estella.pl.

Zapraszamy do skorzystania z naszej wigilijnej oferty!

Wróć do Aktualności

Zapraszamy!