Organizacja kolacji wigilijnej to nie lada wyzwanie. Duża ilość bliskich zasiadających przy stole, czy wiele dań podanych naraz to tylko część kwestii z którymi trzeba się zmierzyć. Zwłaszcza w tym uroczystym czasie pragniemy zjeść coś niebanalnego, co rzadko gości na naszych talerzach w dni powszednie. Wychodzimy naprzeciw oferując bogate menu bożonarodzeniowe. Nasze pozycje rozpieszczą podniebienia wyjątkowymi smakami.

W tym roku możemy także zaproponować znakomite ciasta (sernik, piernik czy makowiec) z podpoznańskiej cukierni Camargo (Rynkowa 96, Przeźmierowo).

 

Ulotka wigilijna 2022 PDF

Wigilie firmowe 

Choć do Świąt zostało trochę czasu, wigilie firmowe organizowane są dużo wcześniej. Z naszą pomocą będzie to o wiele prostsze. Możemy zaproponować kilka opcji:

– uroczyste przyjęcie w jednej z trzech naszych restauracji (w Poznaniu, Suchym Lesie lub Baranowie). Zostały ostatnie wolne terminy! W celu dokonania rezerwacji terminu przyjęcia i dotyczących go ustaleń prosimy o nawiązanie kontaktu z managerem wybranej przez Państwa restauracji (wszystkie informacje można znaleźć pod adresem https://www.estella.pl/kontakty). Zachęcamy do odbycia wirtualnej przechadzki po jej gościnnych wnętrzach! Link do wirtualnego spaceru: https://www.estella.pl/restauracje.

– poczęstunek w dowolnym, wskazanym miejscu, również na terenie firmy. Zapewniamy aranżację stołu, porcelanę stołową, sztućce i szkło, obsługę kelnerską i kuchmistrzowską, wykwintne dania i napitki.

– dostawa pod wskazany adres zamówionych z wyprzedzeniem potraw gorących i zimnych, gotowych do podania do stołu Gościom (jeśli będzie taka potrzeba, dostarczymy również niezbędne nakrycia lub naczynia jednorazowe).

– możliwość złożenia i opłacenia online zamówienia na potrawy zimne i gorące (to ostatnie zapakowane do odgrzania przez zamawiającego), z odbiorem własnym lub z dostawą pod wskazany adres. Oferta w naszym sklepie internetowym na stronie: https://sklep.estella.pl.

Formularz zamówienia Poznań

Formularz zamówienia Suchy Las

Formularz zamówienia Baranowo

 

Wszelkie informacje dotyczące organizacji:

Catering       661 966 804 / catering@estella.pl

Poznań         661 966 805 / catering@estella.pl

Baranowo     661 966 813 / baranowo@estella.pl

Suchy las      693 749 333 / suchylas@estella.pl

 

Sprawimy, że Twoje Święta będą wyjątkowe!

Wróć do Aktualności

Zapraszamy!