ESTELLA Catering

Uwielbiasz smak potraw z naszego menu? Już teraz możesz je mieć na organizowanych przez Ciebie wydarzeniach. Przyjęcie dla rodziny lub firmowy bankiet w jednym z naszych lokali? A może piknik i spontaniczna impreza w gronie najbliższych znajomych w wybranym przez Ciebie miejscu? Restauracje Estella dostarczają catering nie tylko w Poznaniu i Wielkopolsce, ale także na terenie całego kraju!

Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego możesz zdecydować się na obsługę poczęstunku w całości przez nas – Ty zajmiesz się zaproszonymi gośćmi, a my podaniem smakołyków i oprawą na najwyższym poziomie. Do Twojej dyspozycji będzie również nasz doskonale wyszkolony personel, specjalistyczny transport oraz elegancka zastawa (posiadamy naczynia nawet dla 10 000 osób!).

Restauracje Estella mogą pochwalić się już niemal 30-letnim doświadczeniem w prowadzeniu działalności cateringowej. W naszym portfolio znajdują się m.in. przyjęcia dla Prezydenta, Premierów, Ministrów, a nawet następców hiszpańskiego tronu, dlatego wierzymy, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z menu i wypełnienia formularza cateringowego.

 

 

Formularz zamówienia cateringowego

Zobacz nasze przykładowe menu cateringowe:

Estella Catering
Poznań, ul. Węgorka 20
czynne od poniedziałku do piątku
od godz.: 9:00 do 17:00 oraz w soboty od godz.:9:00 do 14:00
e-mail: catering@estella.pl
Tel. 61  8 618 501 – od poniedziałku do piątku  w godz.: 09:00-17:00
Tel. 661 966 804 – od poniedziałku do soboty w godz.: 09:00-18:00

Zaufali nam:

Zapraszamy!