Jeszcze chwila i rozpoczną się święta Wielkiej Nocy. Choć w panującej aurze ciężko wyobrazić sobie ich przygotowania, chętnie wyjdziemy naprzeciw i jak co roku zaproponujemy pełne obfitości jedzenie.

Tradycyjnie zamówić można na święta takie wiktuały jak filety gęsi, kaczki czy indyka, tradycyjne wołowe zrazy zawijane, czy duszoną w winie z grzybami i suszonymi pomidorami wołowinę oraz inne mięsiwa. Wielkanocną ofertę uzupełniają żur na wędzonce z chrzanem i białą kiełbasą, aromatyczny barszcz, a także półmiski pełne apetycznie przyrządzonych zimnych mięs, przekąsek i pasztetów.

Polecamy także znane już sporej rzeszy naszych Klientów, świąteczne wędliny własnego wyrobu. Kiełbasa biała (z samej tylko wieprzowej łopatki) i wędzona olchowym dymem kiełbasa polska (przyrządzona z wieprzowej szynki).

 

Zasady odbioru i dowozu zamówień:

Zamówione potrawy odebrać będzie można w restauracjach Estella w Poznaniu, w Baranowie i w Suchym Lesie do piątku 10.04.2020 do godziny 20, dowóz zamówień odbywać się będzie w piątek 10.04.2020 od 10 do 21, a także w sobotę 11.04.2020 od 8 do 12.

 

Ofertę wielkanocną zamówić można w prostu sposób korzystając z naszego  sklepu internetowego

A także poprzez biuro cateringu restauracji Estella

 

Restauracje Estella w Wielką Sobotę i w obydwa święta Wielkiej Nocy będą, jak co roku, nieczynne.

Życzymy naszym Miłym Gościom spokojnych i radosnych, a nade wszystko smacznych świąt wielkanocnych.

Buona Pasqua!

Wróć do Aktualności

Zapraszamy!