Jakby to było w minionym tygodniu – radosne buzie dzieci wieszających ozdoby na bożonarodzeniowej choince, szelest sianka pod śnieżnobiałym obrusem, korzenny aromat świątecznych pierników… Czas płynie niepostrzeżenie. Zaledwie tydzień dzieli nas od świąt wielkanocnych. Wszyscy cieszą się myślą, że zgromadzą się w rodzinnym gronie i spędzą je wspólnie z najbliższymi, dzieląc z nimi swą radość i rozkosze suto zastawionego stołu.

Szczęśliwie dla gospodarzy, nie musi to wcale oznaczać konieczności poświęcenia przedświątecznego czasu na pracę w kuchni. Wieńcząca wkrótce trzecią dekadę swojej działalności sieć restauracji włoskich Estella, wzorem lat minionych, proponuje i w tym roku możliwość zamówienia świątecznych wiktuałów, również z dostawą do domu.

Ze stosownym wyprzedzeniem, dzwoniąc pod nr tel. 661966804 lub pisząc pod adres: catering@estella.pl, zamówić można na święta takie wiktuały jak gotowe do podania do wielkanocnego stołu, pieczone w całości gęsi, kaczki i indyki, tradycyjne wołowe zrazy zawijane, pieczone golonki obficie podlewane piwem, czy duszoną w winie z grzybami i suszonymi pomidorami wołowinę oraz inne mięsiwa. Wielkanocną ofertę uzupełniają żur na wędzonce z chrzanem i białą kiełbasą, aromatyczny barszcz i zupa czosnkowa, a także półmiski pełne apetycznie przyrządzonych zimnych mięs, przekąsek i pasztetów.

W limitowanej edycji dostępne też będą, znane do tej pory jedynie wtajemniczonym, świąteczne wędliny własnego wyrobu. Kiełbasa biała (z samej tylko wieprzowej łopatki, jak Bóg przykazał, pachnąca świeżo otartym majerankiem i czosnkiem) i wędzona olchowym dymem kiełbasa polska (przyrządzona z wieprzowej szynki, bez wypełniaczy, mączki sojowej i bez udziału tablicy Mendelejewa) to rodzinna tradycja, sięgająca roku 1915. Kto do tej pory spróbował, ten wie o czym mowa…

Zamówione potrawy odebrać będzie można w restauracjach Estella w Poznaniu, w Baranowie i w Suchym Lesie. W grę wchodzi również zlecenie ich dowozu pod wskazany adres na terenie Grunwaldu i okolic, gminy Suchy Las i gminy Tarnowo Podgórne. Odbiór własny i dostawa do domu możliwe będą aż do godzin wieczornych w Wielki Piątek. Pod wskazany adres dowozimy również w Wielką Sobotę w godz. od 11.00 do 16.00. Restauracje Estella w Wielką Sobotę i w obydwa święta Wielkiej Nocy będą, jak co roku, nieczynne. Życzymy naszym Miłym Gościom spokojnych i radosnych, a nade wszystko smacznych świąt wielkanocnych.

Zapraszamy do zapoznania się ze świątecznymi pysznościami, które znajdują się naszej >>ofercie wielkanocnej<<.

Informacje i zamówienia:

Biuro cateringu restauracji Estella w hotelu IOR przy ul. Węgorka 20

Buona Pasqua!

Wróć do Aktualności

Zapraszamy!